PL / EN
CYTUJEMY KATE! SZCZEGOŁY GŁOŚNEGO WYWIADU DLA VANITY FAIR

CYTUJEMY KATE! SZCZEGOŁY GŁOŚNEGO WYWIADU DLA VANITY FAIR

Top modelka udziela niezwykle intymnego wywiadu na lamach słynnego amerykańskiego miesięcznika. 

Ostatni wywiad, jakiego udzieliła Kate Moss magazynowi Vanity Fair (grudniowa edycja), rozpętał nie lada burzę w mediach.  Na łamach słynnego miesięcznika, top modelka wszechczasów wypowiedziała się, między innymi, na temat afer narkotykowych z nią związanych i słynnego „heroin look”, trudnej sytuacji nastoletniej modelki, załamaniach nerwowych i anoreksji. Zdradziła również nieco szczegółów związanych z rozstaniem z aktorem Johnny’m Deppem.

 

Cytujemy: Nigdy nie byłam uzależniona od heroiny, nigdy nawet nie miałam  z nią do czynienia. Wydaje mi się że również Corine Day nie miała takich doświadczeń, ale za to uwielbiała piosenkę Lou Reeda i podobały jej się squaty, zestawienie czerni i bieli, chude dziewczyny z ciemnymi oczami. Uwielbiała ten styl. Ja, owszem byłam chuda, ale to był tylko i wyłącznie rezultat ciężkiej pracy – wówczas pracowałam bardzo dużo. Bywało tak, że wracałam do mojego pokoju w Bed&Breakfast w Mediolanie i nie miałam co zjeść na kolację. Nikt nas wtedy nie zapraszał na lunche… Kiedyś zaprosił mnie Carla Bruni – była urocza. Ale w innym wypadku – modelki po prostu nie jadły i nikt sobie tym nie zawracał głowy. Ale nigdy nie doszłam do etapu anoreksji – gdyby tak było, nie mogłabym pracować – przyznaje Kate.

 

Top modelka wyznała także, iż po słynnej, kontrowersyjnej kampanii Calvin Klein przeżyła załamanie nerwowe, pomimo którego musiała nadal pracować. Powiedziała, iż lekarz przypisał jej valium i uznał, że może ona wracać do pracy.

 

Moss zdradza również, że w latach 90. modelki wystawione były na wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwa i nieprzyjemne sytuacje: Nikt się nami właściwie nie opiekował. Ja znalazłam oparcie w Johnny’m. On się o mnie troszczył (…) Tego brakowało mi najbardziej, kiedy się rozstaliśmy. Odchorowywałam to przez kilka lat!

 

To pierwszy tak intymny wywiad Kate na temat jej życia i jej kariery – być może to szczęśliwe małżeństwo z Jamie’m Hince’m pomogło jej uwolnić się od ciężaru przeszłości? To już wie tylko sama Kate. A my i tak ją kochamy!

 

cyt. za Huffington Post/Style

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Vanity Fair | Johnny Depp | Jamie Hince | KATE MOSS |

podobne artykuły