PL / EN
KATALOG DOMU TOWAROWEGO NEIMAN MARCUS „THE HEART OF GIVING”

KATALOG DOMU TOWAROWEGO NEIMAN MARCUS „THE HEART OF GIVING”

Monika JAC Jagaciak oraz Cathrine McNeil pojawiły się w świątecznym katalogu luksusowego domu towarowego Neiman Marcus. Sprawdź szczegóły!

Pozostańmy jeszcze na chwilę w świątecznym klimacie. Luksusowy dom towarowy Marcus Neiman wydał kolejną edycję swojego świątecznego katalogu pt. „The Heart of Giving”. Tradycja ta została zapoczątkowana 1926 roku i stała się jednym z głównych punktów świątecznego okresu zakupów. Tym razem na stronach katalogu możemy podziwiać piękną Monikę JAC Jagaciak. Obok Polki pojawiła się również australijska modelka Cathrine McNeil.

 

Fotografie zostały utrzymane w bajkowej atmosferze, którą budują bogato udekorowane wnętrza pałacu, konie na biegunach, człowiek z głową lwa czy otaczające modelki baletnice. Na tym tle szczególnie wyróżniają się świąteczne elementy: przeskalowane bąbki i neonowe gwiazdy, czy przeważająca w kolorystyce zdjęć głęboka czerwień. Eleganckie stroje modelek, na które składają się zarówno ozdobne suknie, jak i proste zestawy na co dzień, stają się jedynym realistycznie prezentującym się elementem obrazów. 

 

Autrem fotografii jest Kristian Schuller. Zapraszamy do galerii!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Neiman Marcus | Jac Jagaciak | Monika Jagaciak | dom towarowy Neiman Marcus | Catherine McNeil | katalog "The Heart of Giving" |

podobne artykuły