PL / EN
KASIA STRUSS WE WRZEŚNIOWYM KATALOGU NEIMAN MARCUS

KASIA STRUSS WE WRZEŚNIOWYM KATALOGU NEIMAN MARCUS

Blondynka czy brunetka? Zobaczcie Kasię Struss w dwóch odsłonach w sesji dla ekskluzywnej sieci sklepów Neiman Marcus.

 

Ekskluzywna sieć sklepów chętnie zaprasza do współpracy polskie top modelki. Niedawno prezentowaliśmy Wam zdjęcia z ich katalogu z udziałem Magdaleny Frąckowiak, natomiast tym razem przedstawiamy sesję z wrześniowego katalogu, w której wzięła udział Kasia Struss.

 

Zdjęcia dzielą się wyraźnie na dwie części. Pierwsza jest zdecydowanie bardziej dystyngowana. Modelka prezentuje w niej wyrafinowane kreacje, ma intensywny makijaż z mocno podkreślonymi zarówno oczami, jak i ustami oraz bardzo jasne włosy upięte w elegancką formę. Fotografie zostały wykonane w pięknych wnętrzach wypełnionych antycznymi meblami. Ta odsłona sesji jest wypełniona intensywnymi barwami i spoko w niej kolorystycznych kontrastów.

 

Druga część sesji jest bardziej jednolita w kolorach. Zarówno w tle, jak i stylizacjach króluje zielony oraz niebieski. Ubrania w tej części są bardziej casualowe. Swobodnie rozpuszczone włosy również dodają zdjęciom lekkości i niezobowiązującej formy. Za tło posłużyła galeria sztuki z szarymi, obdrapanymi ścianami wypełniona obrazami przyrody.

 

A Wam w której odsłonie top modelka podoba się bardziej?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Kasia Struss | Neiman Marcus |

podobne artykuły