PL / EN
KASIA STRUSS – BLONDYNKA CZY BRUNETKA?

KASIA STRUSS – BLONDYNKA CZY BRUNETKA?

Praca modelki bardzo często polega na zmianie wizerunku – w tym również koloru włosów. Zobaczcie Kasię Struss jako blondynkę i brunetkę.

Praca modelki to życie w ciągłym biegu i w wiecznej niewiadomej. A ścieżka kariery często wygląda jak sinusoida – jeden sezon można być na szczycie, a w kolejnym popaść w zapomnienie. Na szczęście polskie modelki cieszą się za granicami ogromną popularnością – Anja Rubik, Małgosia Bela, Monika Jac Jagaciak czy najnowsze odkrycie światowych wybiegów – Karolina Wąż.

 

Nie można też zapomnieć o Kasi Struss – pięknej, efemerycznej i niezwykle pracowitej, która ostatnio zaskoczyła nas zmianą koloru włosów – a właściwie powrotu do swojego naturalnego. Czy kryje się za tym nowa kampania reklamowa?

 

W tym zawodzie nigdy nie można zdradzać, jakie są plany – komentuje tajemniczo modelka. Powróciłam do naturalnego koloru i bardzo się z tego cieszę. Bardzo dobrze czuję się w mojej fryzurze, powróciłam do moich korzeni, które są mi zdecydowanie bliższe. Jako brunetka czuję się bardziej sobą – blondynki są kojarzone z bezpośrednimi i wyzywającymi. – dodaje Kasia Struss.

 

W jasnych czy ciemnych włosach Kasia Struss zawsze się nam podoba, a Wy w jakiej odsłonie lubicie ją najbardziej?

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Kasia Struss | gwiazdy | w stylu gwiazd |

podobne artykuły