PL / EN
KASIA SMUTNIAK NA LISTOPADOWEJ OKŁADCE L’OFFICIELE

KASIA SMUTNIAK NA LISTOPADOWEJ OKŁADCE L’OFFICIELE

Piękna polska aktorka, Kasia Smutniak, która od wielu lat związana jest z włoską kinematografią, została gwiazdą listopadowego numeru francuskiej edycji L’Officiel.

Kasia Smutniak jest niekwestionowaną gwiazdą włoskiego kina. Polska aktorka zanim związała się z branżą filmową od piętnastego roku życia pracowała w zawodzie modelki. Jej przygoda z modą zaczęła się niewinnym dowcipem koleżanek, które wysłały zgłoszenie aktorki na konkurs Look of The Year. Zjawiskowa uroda Kasi przypadła do gustu jury, stąd przyznane drugie miejsce w konkursie. Później poszło już szybko. Wyjazdy do Mediolanu, Tokio i Rzymu. Kasia pojawiała się na wybiegach u czołowych projektantów oraz na okładkach prestiżowych magazynów w tym Vogue czy GQ.

 

Aktorstwo od zawsze było pasją Smutniak. Okazało się, że modelka równie dobrze, co na wybiegu czuje się na planie filmowym. Polka zadebiutowała w 2000 roku we włoskiej komedii Al momento giusto. Następnie pojawiła się m.in. w Hakerach Zaorskiego. W 2003 wystąpiła u boku swojego przyszłego męża Pietro Tarcione w filmie Radio West. Parę bardzo szybko okrzyknięto włoskimi Beckhamami. W tym czasie kariera Smutniak nabrała niesamowitego tempa. W 2009 roku modelka została twarzą zapachu Idole d’Armani. Rok później wystąpiła u boku takich hollywoodzkich sław jak John Travolta i Jonathan Rhys Meyers w filmie Pozdrowienia z Paryża.

 

Niestety, pasmo sukcesów zostało nagle przerwane tragedią rodzinną. Podczas skoku spadochronowego mąż Kasi uległ wypadkowi. Kilka godzin po feralnym wydarzeniu aktor zmarł. Od tego czasu modelka  praktycznie wycofała się z życia publicznego.

 

Dziś, po dwóch latach od rodzinnego dramatu, aktorka powróciła do pracy. Ostatnio zjawiskową modelkę mieliśmy okazję podziwiać podczas 69 edycji Festiwalu Filmowego w Wenecji. Smutniak poprowadziła otwarcie i zamknięcie tego kinematograficznego święta. Kreacje festiwalowe gwiazdy m.in. posągowa, czerwona suknia Armani Privé, czarna sukienka w stylu lat 50’ od Jil Sander czy długa, kwiecista suknia Valentino ozdobiona białym kołnierzem wzbudziły zachwyt  branży modowej. U boku Polki pojawił się nowy partner Kasi, producent filmowy, Domenico Procacci.

 

Modelka nie boi się już opowiadać o swoich dramatycznych wspomnieniach. Coraz częściej widzimy jej przepiękną twarz na okładkach modowych magazynów. W wydaniu wrześniowym włoskiego Vanity Fair możemy przeczytać wywiad z Kasią i podziwiać jej  urodę na okładce i w sesji zdjęciowej pisma. Kolejny wywiad z modelką zamieścił również we wrześniowej edycji A Magazine. Tym razem przyszła kolej na francuskiego L’Offciela. Kasia w zmysłowej fryzurze spogląda na nas z okładki listopadowego numeru tego miesięcznika.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: L'Officiel | editorial | KASIA SMUTNIAK |

podobne artykuły