PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KARLIE KLOSS W KAMPANI STEFANEL NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

KARLIE KLOSS W KAMPANI STEFANEL NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

Słoneczna jesień, południe Europy i zakochana para – brzmi romantycznie! Właśnie w takim klimacie utrzymana jest najnowsza kampania Stefanel z Karlie Kloss i Jarrodem Scottem. Autorem zdjęć jest sam Mario Testino.

Ostatnio mamy wiele okazji, by nacieszyć oczy urodą Karlie Kloss, zarówno w kampaniach, takich jak Juicy Couture czy Elie Saab, a także na okładce brytyjskiego Vogue’a. Również marka Stefanel wybrała uroczą amerykankę na twarz swojej najnowszej kolekcji, zastępując tym samym Darię Werbowy, która była ambasadorką brandu przez kilka ubiegłych sezonów.

 

W najnowszej kolekcji marka oferuje nam to, za co jest najbardziej ceniona, ale w nieco innej odsłonie. Mięsiste wełny, piękne dzianiny, a wszystko to w neutralnych i przyjemnych dla oka kolorach. Fasony są swobodne, nie opinają  ciała i tworzą casualowy, a jednocześnie elegancki wizerunek. Dużym urozmaiceniem kolekcji jest zielony sweter z wielkim indykiem oraz cała paleta nakryć głowy.

 

Zdjęcia zostały wykonane w romantycznych sceneriach południowej Europy. Top modelce towarzyszy na nich australijski model Jarrod Scott. Klimat zdjęć jest niezwykle radosny, kadry są wypełnione słońcem i swobodną atmosferą południa. Autorem jesienno-zimowej kampanii jest sam Mario Testino.

Zobaczcie zdjęcia!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Stefanel | Karlie Kloss | Jarrod Scott | Mario Testino | kampanie jesień zima 2012/13 |

podobne artykuły