PL / EN
KARLIE KLOSS I IRIS APFEL W KAMPANII KATE SPADE WIOSNA LATO 2015

KARLIE KLOSS I IRIS APFEL W KAMPANII KATE SPADE WIOSNA LATO 2015

W najnowszej kampanii Kate Spade wiosna lato 2015 obok topmodelki Karlie Kloss pojawiła sie 93- letnia Iris Apfel. Zobaczcie, jak obie panie wypadły przed obiektywem Emmy Summerton.

Kate Spade to kolejna marka, która dołączyła do grona brandów zapraszających do udziału w swoich kampaniach dojrzałe kobiety. Twarzą wiosenno- letniej odsłony ich projektów została bowiem 93- letnia Iris Apfel, którą w tym sezonie mogliśmy już oglądać w roli ambasadorki brandu Alexis Bittar.

 

Obok Apfel w kampanii pojawia się również 22- letnia Karlie Kloss. Pokazanie ich obu na zdjęciach Emmy Summerton jest nie tylko przykładem skonfrontowania dwóch zupełnie różnych pokoleń, ale także ich obecnej pozycji w branży mody. Kloss, jako jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek ostatnich miesięcy, insta- girl i ulubienica Anny Wintour, pozuje z kobietą, która projektowała wnętrza Białego Domu za czasów prezydentury dziewięciu prezydentów Stanów Zjednoczonych, a w 2005 doczekała się wystawy w nowojorskim Metropolitan Museum of Art poświęconej jej niebanalnemu wyczuciu stylu. Teraz, obie panie wspólnie prezentują wiosenno- letnie propozycje Kate Spade, spośród których na pierwszy plan wysuwają sie przede wszystkim dodatki marki. 

 

Efekty możecie zobaczyć w naszej galerii! 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Kate Spade | kampania | Kate Spade wiosna lato 2015 | Karlie Kloss | Emma Summerton | IRIS APFEL |

podobne artykuły