PL / EN
KARL LAGERFELD OTWIERA BUTIK W PARYŻU

KARL LAGERFELD OTWIERA BUTIK W PARYŻU

Pierwszy butik autorskiej marki Karla Lagerfelda powstanie w Paryżu. Data otwarcia – luty 2013. 

Guru mody, dyrektor kreatywny marek Chanel i Fendi Karl Lagerfeld stworzył także autorską markę – Karl Lagerfeld, na sukces której nie trzeba było długo czekać. Pierwszy butik w ulubionej dzielnicy projektanta, w paryskiej siódemce, po lewej stronie Sekwany, w bezpośrednim sąsiedztwie siedziby marki. Lokale marki, które powstały do tej pory były jedynie butikami pop-up w Saint Tropez oraz w Nowym Jorku. Datę otwarcia zaplanowano na luty 2013.

 

Dla mnie VII. dzielnica [Paryża] jest centrum świata – powiedział Lagerfeld podczas prezentacji wiosenno-letniej kolekcji swojej autorskiej marki – Nie wyobrażam sobie, iż mógłbym otworzyć pierwszy butik w innym miejscu (cyt. za wwd.com).

 

Licząca prawie 200 m² kwadratowych powierzchnia składa się na dwupiętrowy lokal, którego wnętrze będzie oczywiście urządzone w jego charakterystycznym, minimalistycznym stylu. Butik ma zresztą pełnić nie tylko funkcje czysto komercyjną – miejsce ma być „światem Karla”, wraz z jego ulubionymi gadżetami. Już nie możemy się doczekać, a Wy?

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: modne miejsce | Fendi | Karl Lagerfeld | Chanel |

podobne artykuły