PL / EN
KAMPANIA TRUSSARDI JESIEŃ ZIMA 2012/13

KAMPANIA TRUSSARDI JESIEŃ ZIMA 2012/13

Nietypowa elegancja w nowej kampanii Trussardi na jesień/zimę z Andre Van Noord i Marique Schimmel. Zobaczcie szczegóły!

Na obecny sezon, włoska marka Trussardi, proponuje wypróbować szyk rodem z lat 70-tych i styl Latającego Szkota. Przed obiektywem słynnego fotografa Alberta Watsona stanęła Marique Schimmel i Andree Van Noord.

 

W kolekcji damskiej dominują rzeczy wykonane ze skóry, przede wszystkim płaszcze i spodnie. Kolorystyka nawiązuje do stylu militarnego, popularnego na pokazach sezonu jesień zima 2012/2013. Ponad to w kolekcji znajdziemy damskie garnitury w męskim stylu, a także swetry o ciekawym splocie. Doskonały wybór dla tych z Was, które chcą wyglądać i czuć się wyjątkowo.

 

Latający Szkot, a właściwie Jackie Stewart, czyli jedna z najważniejszych postaci wyścigów rajdowych, był wzorem przy tworzeniu kolekcji dla panów. Uwagę zwracają golfy, doskonale skrojone koszule wykonane z tkanin najwyższej jakości, a także marynarki i kożuchy nawiązujące do mody lat 70tych. Ciekawym dopełnieniem kolekcji męskiej są duże skórzane torby.

 

Dodatkowym atutem kampanii, jest udział holenderskiego modela Andre Van Noorda, udowadnia on, że praca modela nie musi kończyć się po 40stce. Zobaczcie zdjęcia!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Nietypowa elegancja w nowej kampanii Trussardi na jesień/zimę z Andre Van Noord i Marique Schimmel. Zobaczcie szczegóły! |

podobne artykuły