PL / EN
KAMPANIA ROBOTY RĘCZNE „HEARTMADE CROCHET”

KAMPANIA ROBOTY RĘCZNE „HEARTMADE CROCHET”

Plażowe stroje robione na drutach? Zobaczcie oryginalne propozycje polskiej marki Roboty Ręczne na sezon lato 2015

 

Roboty Ręczne to polski brand specjalizujący się w oryginalnych projektach robionych na drutach. W jego ofercie można odnaleźć różnego rodzaju akcesoria, swetry i biżuterię. Teraz marka postanowiła pójść o krok dalej i zaproponowała kolekcję strojów plażowych na sezon lato 2015.

 

Inspiracją do stworzenia nowej linii były kobiece ikony mody z drugiej połowy XX wieku. Jak mówi projektantka Marta Iwanina-Kochańska: „Najwierniejsza szydełkowym ubraniom i dodatkom była Jane Birkin, której ponadczasowe stylizacje oddają idealnie ducha i filozofię Robotów Ręcznych.” Właśnie dlatego letnie propozycje noszą imiona gwiazd tamtych czasów – Eva, Ana, Francoise, Jacqueline, Christy, Lauren, Grace, Blanca, Jean, Catherine, Marylin, Joline, Brigitte.

 

Stroje plażowe i przewiewne swetry w stylu retro wykonane są z najlepszych gatunkowo materiałów – włókien organicznej bawełny, bawełny z lycrą oraz bawełny z bambusem. Kostiumy wzmocnione są wyrobioną razem z bawełnianą nitką cienką gumonicią, która zapewnia elastyczność oraz uniemożliwia nadmierne rozciąganie.Projekty idealnie nadają się na plażę, jednak równie dobrze można je nosić jako bieliznę czy wycięte body.

 

„Roboty Ręczne postanowiły otworzyć się na 'nowe', inspirując się dawnym.”. Zobaczcie efekty w naszej galerii!

 

video

TELEDYSKI Z MODĄ W TLE

tagi: Kampania Roboty Ręczne Heartmade Crochet | kampania | kolekcja | Roboty Ręczne | Heartmade Crochet |

podobne artykuły