Logotyp serwisu lamode.info
PAŹDZIERNIKOWE PROPOZYCJE MARKI ZARA

PAŹDZIERNIKOWE PROPOZYCJE MARKI ZARA

W październikowej kampanii marka Zara nawiązuje już do zbliżającego się powoli Sylwestra. W kolekcji pojawiają się cekiny, koronki i przezroczyste tkaniny – zobaczcie koniecznie!

Na kurtkach mienią się cekiny, transparentne tkaniny odważnie odsłaniają fragmenty nagiego ciała, koronki w stylu retro nadają stylizacjom wyrafinowanego klimatu, a pióra na akcesoriach stawiają kropkę nad i – tak jednym zdaniem opisać można najnowsze, październikowe propozycje Zary.

 

Wśród fasonów, jakie znaleźć można w najnowszej kolekcji hiszpańskiej marki, odnajdziemy przede wszystkim nawiązania do klasyki, ale w nowoczesnej i odświeżonej formie. Delikatne marszczenia zmieniają charakter prostych bluzek, a długie spódnice podkreślają kobiecy sex appeal za sprawą niebotycznie dużych rozporków. W kolekcji urzeka też mnogość materiałów – od przezroczystych tkanin, przez delikatną koronkę, po ciepłą i grubą wełnę – zestawianych ze sobą na zasadzie kontrastów.

 

Akcesoria nawiązujące do stylistyki retro stanowią idealne uzupełnienie całości i podkreślają odświętny charakter outfitów. Zajrzyjcie koniecznie do galerii po garść inspiracji!

tagi: trendy jesień zima 2011 | kolekcja | ZARA |

podobne artykuły