Logotyp serwisu lamode.info
KAMPANIA MARKI OCHNIK NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

KAMPANIA MARKI OCHNIK NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

Ola Kuligowska, Joanna Różycka, Aleksandra Rogowska, Jacek Jelonek i Mateusz Wiencek wzięli udział w sesji kolekcji marki Ochnik. Koniecznie zobaczcie zdjęcia z najnowszej kampanii na sezon jesień zima 2011.

Mimo iż świeci słońce, a na termometrach wreszcie mamy iście letnie temperatury, to na ulicach pojawiają się już jesienno zimowe trendy -  a to ze względu na to, że zakątki polskich miast coraz częściej służą fotografom jako arena prezentacji kolekcji rodzimych marek. Tak było i tym razem – Ochnik swoją najnowszą kampanię na sezon jesień zima 2011 postanowił zorganizować na tle warszawskich kamienic w centrum miasta.

 

W sesji wzięło udział aż pięciu modeli z agencji D’Vision, dla której pracuje między innymi Anja Rubik. Zobaczyć mogliśmy znaną z Top Model – Olę Kuligowską, Joannę Różycką, Aleksandrę Rogowską oraz Jacka Jelonka i Mateusza Wiencka. Za obiektywem aparatu stanęła Aldona Karczmarczyk, której idealnie udało się oddać klimat i nastrój kolekcji – wielkomiejski luz, odrobina przekory, buntu i niejednoznaczność. Sesja podzielona została na dwie odsłony dzień i noc – prezentując stylizacje zarówno bardziej casualowe jak i eleganckie - wieczorowe.

 

Kożuchy, skórzane kurtki, futrzane czapki – to zdaniem marki prawdziwe must have nadchodzących miesięcy. Jak podoba się Wam sesja i kolekcja?

tagi: Ola Kuligowska | kolekcja | trendy jesień zima 2011 | moda polska | OCHNIK |

podobne artykuły