PL / EN
KAMPANIA HERMÉS JESIEŃ ZIMA 2014/2015

KAMPANIA HERMÉS JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Francuska modelka Othilia Simon i inspiracje Dzikim Zachodem - zobaczcie najnowszą kampanię domu mody Hermès na jesień zimę 2014/2015.

Czasem mniej, znaczy więcej. Udowadnia to najnowsza kampania domu mody Hermés - „Metamorfoza”. Francuska marka przenosi nas w niej z Paryża prosto na Dziki Zachód. Brak efektów specjalnych, ciepłe światło zachodzącego na pustyni słońca, to zdecydowanie przepis na sukces. Sesja autorstwa Hansa Silvestera zachwyca!

 

Gwiazdą kampanii na jesień zimę 2014/2015 została Othilia Simon, która przed obiektywem pozuje otoczona tylko islandzkimi końmi, trzymając w ręku nowe wydanie torebki Oxer – jednego z klasyków firmy. Powietrze wydaje się chłodne, jakbyśmy już znajdowali się w środku zimy, a ciężki kaszmirowy płaszcz i długie skórzanie oficerki, które nosi modelka, idealnie wpisują się w pustynny klimat. Sesja przywodzi na myśl bardziej obraz, niż zbiór zdjęć, jest kompletnym przeciwieństwem wiosennej kampanii „Wild Child” - całej przerobionej komputerowo. Największą rolę gra tu światło, dodaje całości mocy i wyrazistości.

 

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Hermès | kampania | Othilia Simon | Hans Silvester | jesień zima 2014/15 |

podobne artykuły