Logotyp serwisu lamode.info
JUŻ TERAZ ZOBACZCIE NA ŻYWO PRZYGOTOWANIA DO POKAZU MUGLER

JUŻ TERAZ ZOBACZCIE NA ŻYWO PRZYGOTOWANIA DO POKAZU MUGLER

Nicola Formichetti kolejny raz zaskakuje. Po współpracy z Lady Gagą i Zombie Boyem tym razem zwrócił się w kierunku rzeszy internautów – już teraz możecie zajrzeć za kulisy dzisiejszego pokazu Mugler!

Nicola Formichetti – dyrektor kreatywny Mugler kolejny raz stara się udowodnić, że przymiotnik „kreatywny” nie jest tylko nic nieznaczącym ozdobnikiem. Zasłynął nawiązaniem współpracy z kontrowersyjną piosenkarką Lady Gagą oraz wytatuowanym od stóp do głów Zombie Boyem. Teraz zaskoczył miłośników francuskiego domu mody, otwarciem się na świat Internetu.

 

Już dziś wieczorem, podczas męskiej edycji paryskiego fashion week, odbędzie się pokaz kolekcji Mugler. Formichetti postanowił swoim internetowym fanom zaserwować dodatkową porcję atrakcji. Na kanale Ustream.tv  można już teraz oglądać na żywo przygotowania do niezwykłego show. W ruch idą suszarki, pędzle, słychać muzykę i gorące komentarze zaangażowanych osób.  Zajrzyjcie za kulisy i zobaczcie, jakie szaleństwo towarzyszy przygotowaniom do pokazu! http://www.ustream.tv/muglerlive

tagi: Nicola Formichetti | Mugler | moda męska |

podobne artykuły