PL / EN
JOSEPHINE LE TUTOUR W NAJNOWSZEJ KAMPANII SUKIEN ŚLUBNYCH VERY WANG  JESIEŃ ZIMA 2014/2015!

JOSEPHINE LE TUTOUR W NAJNOWSZEJ KAMPANII SUKIEN ŚLUBNYCH VERY WANG JESIEŃ ZIMA 2014/2015!

Ekscytacja, miłość i pełnia szczęścia - wszystko to zostało uchwycone na zdjęciach najnowszej kampanii sukien ślubnych Very Wang. Przed obiektywem Patricka Demarcheliera stanęła Josephine Le Tutour. Zobaczcie koniecznie!

Ślub to jedno z najważniejszych i najbardziej pamiętnych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Towarzyszy mu zawsze mieszanka ogromnej dawki szczęścia, doprawiona oczekiwaniem i ekscytacją. To właśnie zostało uchwycone na zdjęcia z Josephine Le Tutour w roli głównej. Fotografie, które aż kipią od tej szalonej mieszanki w nieszablonowy sposób pokazuję te wyjątkowe chwile. Bo, wystylizowana przez Julię von Beohm, z potarganymi włosami i niedbałym makijażem wygląda dość niestandardowo jak na pannę młodą.

 

Czarno-biała i pełna energii sesja zdjęciowa autorstwa Patricka Demarchelier skłoniła modelkę do serii zabawnych póz. Nieco buntownicza, rockowa i będąca w ruchu Francuzka doskonale przełamuje ślubną estetykę wielowarstwowej tiulowej sukni. Nie znajdziecie tu słodyczy i romantyzmu charakterystycznych dla tego typu sesji. Francuzka jednak nie pierwszy raz jest twarzą nowojorskiej marki. Wcześniej mogliśmy ją zobaczyć w kampanii okularów Eyewear i regularnej kolekcji Very Wang.

 

Zajrzyjcie koniecznie po więcej zdjęć!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Josephine Le Tutour | Vera Wang | kampania Vera Wang | LaMode.info | Patrick Demarchelier | suknie ślubne |

podobne artykuły