PL / EN
JOHN VARVATOS – KAMPANIA WIOSNA LATO 2014

JOHN VARVATOS – KAMPANIA WIOSNA LATO 2014

Widzieliście wiosenno-letnią kampanię Johna Varvatosa, do której projektant zaprosił muzyków z rockowego zespołu KISS? Jeżeli nie, to sprawdźcie koniecznie!

Kampania „Dressed to Kill” promująca wiosenno-letnią kolekcję Johna Varvatosa, to efekt współpracy amerykańskiego projektanta z legendarnym rockowym zespołem Kiss. Nazwa kampanii i klimat, w jakiej jest utrzymana, nawiązuje do tytułu oraz okładki albumu nowojorskiej grupy, który ukazał się w 1975 roku. Wówczas, członkowie Kiss mieli na sobie pożyczane garnitury, należące do ich menadżerów. Tym razem, w makijażu charakterystycznym dla ich wizerunku scenicznego, prezentują projekty z najnowszej kolekcji Varvatosa.

 

Autorem zdjęć do kampanii jest Danny Clinch, który fotografował już takie gwiazdy jak The Smashing Pumpkins, Johnny Cash czy Bruce Springsteen. Oprócz niezwykle klimatycznych, czarno-białych zdjęć zrobionych w modnej nowojorskiej dzielnicy Dumbo, w pobliżu mostu Brooklyńskiego, Clinch wyreżyserował również krótki, 3-minutowy filmik promujący cały projekt. 

 

Warto również dodać, że członkowie Kiss to nie pierwsi muzycy, których John Varvatos zaangażował do swojej kampanii. Wcześniej, w graniturach jego projektu pokazali się również Alice Cooper, Ryan Adams, Slash i Jimmy Page. Muzyka rockowa od zawsze była bliska sercu marki Johna Varvatosa. Sam projektant jest zagorzałym fanem takich zespołów jak Led Zeppelin, The Who, The Replacements czy The New York Dolls. 

 

 

 

                                                                                                                źródło: youtube.com

 


video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: John Varvatos | John Varvatos kampania wiosna lato 2014 | John Varvatos kampania | zespół Kiss w kampanii Johna Varvatos | John Varvatos kolekcja |

podobne artykuły