PL / EN
JOAN SMALLS W KAMPANII CHANEL CRUISE 2015

JOAN SMALLS W KAMPANII CHANEL CRUISE 2015

Piękność z Portoryko i uroczy Hudson Kroenig w obiektywie samego Karla Lagerfelda. Zobaczcie najnowszą kampanię Chanel Cruise!

Absolutnie urocza - tak można powiedzieć o najnowszej kampanii Chanel Cruise 2015. Oglądamy w niej jedną z najmłodszych, a już na pewno najmniejszych gwiazd ze świata mody. Mowa o Hudsonie Kroenigu, synu Brada Kroeniga i jednocześnie chrześniaku samego Karla Lagerfelda. Towarzyszy on w sesji zdjęciowej pięknej Joan Smalls z Portoryko, która po raz pierwszy nie musi konkurować o uwagę na zdjęciach z innymi modelkami. Razem tworzą cudny duet i doskonale się dopełniają. Mały model robi to, co zrobiliby jego rówieśnicy w podobnej sytuacji – moczy stopy w basenie czy wygląda zza kolumny. Jego niewinność, lekka nieporadność i dziecięca radość nadają zdjęciom autentycznego i wręcz rodzinnego charakteru.

 

Romantyczny orient to główna inspiracja sesji zdjęciowej – kolumny, biel i intensywny błękitny motyw zabierają nas w podróż do odległego Maroka. Orientalny krajobraz i egzotyczna uroda Joan Smalls doskonale współgrają z bogactwem wzorów i mnogością stylów najnowszej propozycji Chanel. Co znajdziemy w międzysezonowej kolekcji? Nie zabrakło tweedowych marynarek, wzorzystych kapeluszy i obszernych długich tunik. Natomiast za obiektywem aparatu znalazł się nie kto inny, jak sam Karl Lagerfeld.

 

Zainteresowanym przypomnimy, że to nie pierwszy raz gdy mały Hudson Kroenig występuje w roli modela dla Chanel. Można go już nawet nazwać weteranem i ulubieńcem Lagerfelda. Wraz z ojcem pojawił się na wybiegu pokazu marki oraz w jednym z jej filmów, a wcześniej mogliśmy oglądać go w jednej z kampanii dla Fendi.

 

Zobaczcie wszystkie zdjęcia z najnowszej kampanii Chanel!  

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Joan Smalls w kampanii Chanel Cruise | Chanel Cruise | Hudson Kroenig | Karl Lagerfeld | Chanel |

podobne artykuły