Logotyp serwisu lamode.info
Jesienny cottagecore według Kate Middleton. Księżna szokuje prostą i stylową stylizacją

Jesienny cottagecore według Kate Middleton. Księżna szokuje prostą i stylową stylizacją

Księżna odwiedziła szkockie miasto w zestawie, który założyć może każda z nas

 

Spis treści

1. Stylizacja Kate Middleton to kwintesencja jesiennego cottagecore

Krata to jeden z najmodniejszych wzorów tego sezonu. Nie brakowało jej także na pokazach domów mody na sezon wiosna-lato 2024. Kraciaste komplety tweedowe pojawiły się u Chanel, zwiewne marynarki u Louis Vuitton, a krótkie szorty i spódnice w szkocki wzór w nowej kolekcji Celine. Kratę na założyła także Kate Middleton - jej prosta stylizacja to idealny zestaw na jesienny wyjazd w góry czy nad jezioro. 

Monarchia od lat dopasowuje swój ubiór tak, by wpływać na emocję ich odbiorców. Z tego względu jednego dnia członkinie rodu widujemy w sukniach balowych i drogiej biżuterii, a kilka dni później w stylizacjach, w których mogłaby chodzić każda z nas. O sile stroju doskonale wie Kate Middleton (oraz jej doradcy) - choć jej postać budzi wiele kontrowersji, księżna szybko stała się jedną z modowych it-women.

Kate Middleton w stylizacji cottagecore. fot. Instagram @princeandprincessofwales

fot. Instagram @princeandprincessofwales 

Stylizacja Kate Middleton to kwintesencja jesiennego cottagecore

Tym razem Księżna i Książę Walii odwiedzili Moray w północno-wschodniej Szkocji, gdzie złożyli wizytę organizacjom działającym na rzecz lokalnej społeczności rolniczej.

Niezależnie od tego, czy chodzi o łączenie młodych rolników, czy zapewnianie możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu, wspaniale jest widzieć, jak budowanie silnych sieci wsparcia jest priorytetem w całym regionie — napisali na Instagramie. 

Stylizacja Middleton nie była przypadkowa. Księżna wybrała pikowaną kurtkę w kratę w odcieniu butelkowej zieleni (bez kołnieżyka - podobne projekty są charakterystyczne m.in. dla japońskiej marki Uniqlo), połączoną z prostymi spodniami z rozszerzanymi nogawkami. Uzupełniła je o zwykłe botki na niewielkim obcasie, które możemy zamienić na biker shoes. Taki dobór elementów stylizacji wynika z potrzeby dopasowania monarchii do odwiedzanej społeczności i wzbudzenia sympatii. Nie mniej jednak cottagecore w wydaniu księżnej Walii wygląda świetnie!

Zobacz też: KATE MIDDLETON W MARYNARCE ZA PONAD 11 TYS. ZŁ! DZIĘKI KSIĘŻNEJ TEN KRÓJ POWRÓCIŁ 


Zdjęcie główne: Instagram @princeandprincessofwales

tagi: Kate Middleton | Wielka Brytania | stylizacje |

podobne artykuły