PL / EN
JENNIFER LAWRENCE W PROJEKTACH DIOR

JENNIFER LAWRENCE W PROJEKTACH DIOR

Odkąd zobaczyliśmy Jennifer Lawrence na tegorocznej gali Oscarów, podziwiamy ją za urodę, swobodę i bezpretensjonalność. Zobaczcie zdjęcia aktorki w różnych kreacjach Dior!

Oczy całego świata zwrócone są na nią. Jennifer Lawrence, tegoroczna laureatka Oscara w kategorii Najlepsza Aktorka, zadziwia bezpośredniością i niewymuszonym urokiem osobistym.

 

 

Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła już wieku 14 lat, kiedy to nakłoniła rodziców, aby znaleźli dla niej agenta, który pomógłby w rozwoju jej kariery. Pierwszy raz zagrała w debiutanckim filmie autorstwa Guillermo Arriagi „Granice Miłości”. Sławną jednak uczynił ją występ w „Igrzyskach Śmierci” Gary'ego Rossa. Na czerwony dywan rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej zaprowadził ją „Poradnik pozytywnego myślenia” w reżyserii Davida O. Russella.

 

 

Śliczna Jennifer oprócz sukcesów w aktorstwie może pochwalić się osiągnięciami w branży modowej. Jest wierną fanką legendarnego domu mody Dior. Niedawno ukazała się kampania Miss Dior z udziałem Lawrence. Jak na ambasadorkę słynnej marki przystało, Jennifer Lawrence na większość ekskluzywnych imprez wybiera projekty sygnowane metką Christian Dior. 

 

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie piękną laureatkę Oscarów w różnych kreacjach Dior. W której z nich Jennifer najbardziej Wam się podoba? 

 


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Jennifer Lawrence | Poradnik pozytywnego myślenia | Amerykańska Akademia Filmowa | DIOR | OSCARY |

podobne artykuły