PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
JENNIFER LAWRENCE W NOWEJ KAMPANII DIOR

JENNIFER LAWRENCE W NOWEJ KAMPANII DIOR

Amerykańska aktorka już po raz trzeci została twarzą kampanii torebek Miss Dior. Zobaczcie niezwykle delikatne oblicze Jennifer w obiektywie fotografa Patricka Demarchelier. 

Jennifer Lawrence to ostatnio zdecydowanie jedna z najbardziej zapracowanych aktorek w Hollywood. Oprócz pracy na planie filmowym, chętnie angażuje się również w projekty modowe, czego przykładem może być jej współpraca od 2012 roku z francuską marką Dior. Aktorka już po raz trzeci została twarzą torebek Miss Dior. Przy tej okazji, stanęła przed obiektywem fotografa Patricka Demarchelier.

 

Aktorka zdobyła popularność przede wszystkim dzięki roli Katniss Everdeen w ekranizacji futurystycznej serii „Igrzyska śmierci", choć już wcześniej miała na koncie świetną rolę w niezależnej produkcji „Do szpiku kości" Debry Granik. W 2013 roku zdobyła Oscara za pierwszoplanową rolę żeńską w „Poradniku pozytywnego myślenia" Davida O.Russella i od tamtej pory, ceniona za ogromną naturalność, dystans i poczucie humoru, stała się ulubienicą Hollywood. W tym roku Jennifer również ma szansę na nagrodę Akademii, dzięki drugoplanowej, niezwykle barwnej i nieco szalonej kreacji w „American Hustle”.


Wyniki najważniejszych nagród filmowych już wkrótce, a póki co sprawdźcie jak aktorka prezentuje się w kampanii Dior 

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Jennifer Lawrence | Miss Dior | Jennifer Lawrence w nowej kampanii Dior | Jennifer Lawrence w kampanii Dior | DIOR |

podobne artykuły