PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
JENNIE – nowa ambasadorka torebki CHANEL 22

JENNIE – nowa ambasadorka torebki CHANEL 22

Odkryjcie nową odsłonę kampanii CHANEL 22!

Ambasadorka CHANEL od 2017 roku, JENNIE jest nową twarzą torebki CHANEL 22. Aby ucieleśnić mini wersję najnowszej torby CHANEL, koreańska piosenkarka, kultowa artystka K-Pop, znana na całym świecie, prowadzi Inez & Vinoodh ulicami Seulu.

Wraz z Lily-Rose Depp, Margaret Qualley i Whitney Peak – które ożywiły wersje torebek i plecaków CHANEL 22 – kampania nadal sprawia, że kody popkultury rezonują z kodami Domu. W tej czwartej serii Inez & Vinoodh stworzyli oryginalną historię opartą na gustach i osobowości JENNIE. Stolica Korei jest najnowszym tłem po Los Angeles, Palm Springs i Nowy Jork.

JENNIE x CHANEL 22 (fot. materiały prasowe)

JENNIE to kobieta swoich czasów. Interpretuje to w sposób zarówno wyjątkowy, jak i uniwersalny: „Inez & Vinoodh nazywają mnie „Moją dziewczyną”. To pocieszające, ponieważ postrzegają mnie jako młodą kobietę, a nie tylko „JENNIE” w centrum uwagi. Jako członkinię BLACKPINK, ciągle jestem w centrum uwagi, ale te zdjęcia dokładnie odzwierciedlają to, kim naprawdę jestem”.

JENNIE reprezentuje nowoczesność torebki CHANEL 22. Styl kosmopolitycznej i energicznej młodej osoby, chwytającej rytm świata.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: JENNIE | kampania | torebki | Inez&Vinoodh | Chanel |

podobne artykuły