PL / EN
INSPIRACJA DNIA - ZAC POSEN

INSPIRACJA DNIA - ZAC POSEN

Kreatywny projektant Zac Posen został naszą dzisiejszą męską inspiracją dnia. Koniecznie zajrzyjcie!

W 2000 roku suknię projektu Zac'a Posen'a założyła na jedną z gal Naomi Campbell i to był przełom w karierze młodego absolwenta nowojorskiego Parsons. W 2001 otworzył atelier i ruszył z pracą pełną parą. Jest ulubionym projektantem Kate Winslet, Clarie Danes, Cameron Diaz, Natalie Portman i wielu innych sław. Ashley Olsen była w jego pracowni stażystką.

 

Ubiera się w zasadzie tak, jak projektuje, z klasą i gustem. Nie wychodzi z domu bez dobrze skrojonej marynarki, nieobce są mu tradycyjne poszetki i dandysowski look. Zac Posen wygląda niczym dżentelmen przeniesiony w czasie z lat 20-tych. Projektant często też bawi się wzorem i kolorem, łącząc mocny granat z fuksją czy zakładając garnitur w pepitkę i dodając do niego biało-czarną apaszkę.

 

My jesteśmy pod wielkim urokiem poniższej stylizacji Zac'a Posen'a. Garnitur w kolorze burgundu, znakomicie dobrana poszetka, brązowe mokasyny i lekka koszula wystająca spod oranżowego kardiganu - tak wyglądał projektant na próbie swojego pokazu. Wrażliwy twórca i geniusz stylizacji - chapeau bas!

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - ZAC POSEN/zac_bs_ss11_022.jpg

fot. East News/ projektant Zac Posen

video

MMC - POKAZ JESIEŃ 2021

tagi: inspiracja dnia | Zac Posen |

podobne artykuły