PL / EN
INSPIRACJA DNIA - MAGDALENA CIELECKA

INSPIRACJA DNIA - MAGDALENA CIELECKA

Podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach aktorka Magdalena Cielecka zauroczyła nas swoją casualową stylizacją w stylu marine. Zobaczcie!

Magdalena Cielecka nie tylko należy do grona bardzo uzdolnionych aktorek, ale również jest jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Podczas 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni kosmetyczna marka L'Oreal uhonorowała ją tytułem Najbardziej Stylowej Aktorki. I trudno się z tym werdyktem nie zgodzić. Podczas oficjalnych wystąpień i gali Magda stawia z reguły na klasyczne zestawienia, w które wplata lekką nutę awangardy. Podczas mniej formalnych pokazów lubi prezentować stylowy, nieskomplikowany casual. Bez względu jednak na charakter wydarzenia, zawsze prezentuje się rewelacyjnie i umiejętnie podkreśla swoją urodę.

 

Podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach przypadła nam do gustu stylizacja aktorki w duchu marine. Prosty biały t-shirt w granatowe prążki Magda połączyła z beżowymi spodniami chinos i parą klasycznych trampek Converse w kolorze ciemnej szarości. Całość dopełniły jedynie czerwona pomadka na ustach i naturalna fryzura. Prosto i z klasą. Nic dodać, nic ująć!

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - MAGADALENA CIELECKA/EN_00971457_0093.jpgfot. East News/ Magda Cielecka na Festiwalu Filmowym w Międzyzdrojach

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Magdalena Cielecka | Magda Cielecka | aktorka | Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach | stylizacje gwiazd | inspiracja dnia |

podobne artykuły