PL / EN
INSPIRACJA DNIA – KSIĄŻE WILLIAM I KATE MIDDLETON.

INSPIRACJA DNIA – KSIĄŻE WILLIAM I KATE MIDDLETON.

Dziś dzień ślubu Kate Middleton i Księcia Williama. Składając najlepsze życzenia młodej parze, przyznajemy im jednocześnie tytuł naszej dzisiejszej inspiracji dnia

Dziś wielki dzień dla książęcej pary! Ale zanim rozpoczniemy maraton komentarzy na temat sukni ślubnej panny młodej oraz strojów gości, przyjrzyjmy się stylizacji Kate i Williama przy okazji 600-letniej rocznicy St Andrews Univeristy, gdzie razem studiowali. Chociaż dosyć klasyczna, nie jest pozbawiona ciekawych detali!

 

William, jak zawsze tradycyjnie elegancki, na uroczystości pojawił się w granatowym garniturze. Błękitna jedwabna podszewka jego marynarki korespondowała z kolorem koszuli. Do dziennego niebieskiego zestawu dobrał krawat w delikatne czerwone groszki, które subtelnie nawiązywały do stroju jego wybranki.

 

Kate natomiast postawiła na wyrazisty, karminowy komplet, składający się z pudełkowego żakietu oraz prostej, ołówkowej spódniczki. Baczni obserwatorzy stylu przyszłej księżnej określili długość wybieranych przez nią spódnic mianem „middle-ton” – pomiędzy „mini” a „midi”. Wszystkie dodatki do kostiumu Kate, łącznie z welurowym paskiem przy żakiecie, utrzymane są w czerni. Miłym akcentem są jednak rękawiczki wykończone czerwoną lamówką. 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - KATE I WILLIAM/EN_00954833_2734.jpgfot. East News

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: inspiracja dnia | Kate Middleton | Książe William |

podobne artykuły