PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA - EMMA STONE

INSPIRACJA DNIA - EMMA STONE

Emmę Stone charakteryzuje nie tylko duży potencjał aktorski i naturalność „dziewczyny z sąsiedztwa”, ale i świetne wyczucie stylu. Udowodniła to m.in. na nowojorskiej premierze nowego filmu z jej udziałem. 

O tym, że Emma Stone potrafi się ubrać, mieliśmy już okazję niejednokrotnie się przekonać. Choć na co dzień wybiera raczej luźne t-shirty, jeansy i bluzy z kapturem, na czerwonym dywanie potrafi olśnić i sprawić, że jej sylwetka będzie komentowana jeszcze przez długi czas.

 

Aktorka, znana przede wszystkim z roli „dziewczyny Spidermana”, gdzie partneruje swojemu chłopakowi Andrew Garfieldowi, nieustanie pracuje na miano jednej z najzdolniejszych amerykańskich aktorek młodego pokolenia. O jej talencie miał okazję przekonać się sam Woody Allen, który zaangażował ją do swojej najnowszej produkcji „Magic in the Moonlight”, której polska premiera zaplanowana jest na 22 sierpnia 2014.

 

W połowie lipca, na nowojorskiej premierze filmu, Emma pojawiła się w przepięknej kwiecistej sukience Dolce&Gabbana z kolekcji jesień zima 2014/2015, do której założyła sandały na obcasie również z oferty włoskiego domu mody. Całość uzupełniła delikatną biżuterią marek Neil Lane oraz Vita Fede. Rezultat? Naszym zdaniem to jedna z najbardziej udanych stylizacji 25-letniej aktorki. Brawo!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Emma Stone | Emma Stone styl | Emma Stone stylizacja | styl gwiazd |

podobne artykuły