Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA – BAPTISTE GIABICONI

INSPIRACJA DNIA – BAPTISTE GIABICONI

Prosto spod kasyna w Monte Carlo model Baptiste Giabiconi awansował do kategorii naszej inspiracji dnia. Przekonajcie się, co spodobało się nam w jego stylizacji!

Internet już okrzyknął go ikoną męskiego stylu. Baptiste Giabiconi, ulubiony model Karla Lagerfelda, bardzo chętnie eksperymentuje ze swoimi stylizacjami. Trudno oprzeć się wrażeniu, że najbardziej charakterystyczny projektant mody nieraz bywa dla niego inspiracją. Podczas ważnych wydarzeń Giabiconi jest zawsze elegancki, ale nigdy pozbawiony rockowego sznytu. Jego dzienne zestawy często natomiast składają się z jeansów lub bardzo krótkich szortów oraz ciężkich butów.

 

Nie inaczej jest i tym razem. Model ma na sobie jasne rurki i czarne biker boots. Zarówno spodnie, jak i buty wykończone są srebrnymi łańcuchami. Mimo francuskiego słońca, założył również skórzaną ramoneskę, tworząc rockowo-motocyklową całość. W oryginalny sposób połączył kurtkę z nieco dłuższą grafitową kamizelką. Gdyby nie idealnie ułożona fryzura – rzecz dla Giabiconiego bardzo charakterystyczna – można by przypuszczać, że właśnie zszedł ze swojego Harley’a. 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - BAPTISTE GIABICONI/EN_00960192_0013.jpgfot. East News

tagi: inspiracja dnia | Baptiste Giabiconi | Karl Lagerfeld |

podobne artykuły