Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA – ANJA RUBIK I SASHA KNEZEVIC

INSPIRACJA DNIA – ANJA RUBIK I SASHA KNEZEVIC

Stylizacja total black tej pięknej pary powinna być inspiracją dla wszystkich planujących „wielkie wyjście”. 

„Wielkie wyjście”, jakim dla Anji Rubik i Sashy Knezevica była niewątpliwie nowojorska gala DKMS, wymaga niezwykle eleganckiego stroju. Elegancko i wieczorowo wcale jednak nie musi znaczyć nudnie. Szczególnie, jeżeli mamy do czynienia z parą pięknych modeli prezentujących się w szykownej stylizacji total black.

 

W przypadku Sashy, utrzymany w czerni zestaw okazał się bardzo nowoczesny. Czarna bowiem jest nawet muszka przy koszuli, prawie niewidoczna na tle jednolitej garderoby. Jedynym detalem, który wyróżnia się pomiędzy czernią smukłego garnituru a czerwienią dywanu, są białe podeszwy sportowych butów. Obuwie świetnie pasuje do reszty, ani trochę nie ujmując szykowności stroju.

 

Anja natomiast, po raz kolejny postawiła na długą kreację z głębokim rozcięciem na udzie. Intarsjowana suknia podkreśla nie tylko długie nogi modelki, ale także jej wąską talię. Poza złotym zdobieniem, uwagę zwraca kolia na szyi, wykonana z piór i kamieni szlachetnych. Nawiązuje ona do rockowych zamiłowań Anji w modzie. Satynowa kopertówka oraz szpilki nie odwracają uwagi od dekoracji, zostały bowiem również utrzymane w głębokiej czerni. 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - ANJA RUBIK I SASHA KNEZEVIC/EN_00963155_0286.jpgfot. East News

 

tagi: inspiracja dnia | Sasha Knezevic | Anja Rubik |

podobne artykuły