Logotyp serwisu lamode.info
HONORATA WOJTKOWSKA, TOMASZ OLEJNICZAK I MONA LISIECKA – ZGRANE TRIO

HONORATA WOJTKOWSKA, TOMASZ OLEJNICZAK I MONA LISIECKA – ZGRANE TRIO

Słowiańska uroda Honoraty Wojtkowskiej, zwiewna kreacja Tomaotomo i surowe, analogowe zdjęcia Mony Lisieckiej – zobaczcie efekty ich współpracy!

Wprawdzie Honorata Wojtkowska nie wygrała programu Top Model. Zostań Modelką, ale liczba kampanii i sesji zdjęciowych, w których ostatnimi czasy wzięła udział robi wrażenie. Słowiańska uroda, wyraziste rysy twarzy i nienaganna sylwetka – nic dziwnego, że fotografowie zabiegają o to, aby stanęła przed ich obiektywem, a projektanci chcą, by została twarzą ich kolekcji.

 

Tym razem Honorata wzięła udział w sesji zdjęciowej utalentowanej fotograf Mony Lisieckiej, która znana jest z zamiłowania do fotografii analogowej. Zdjęcia odbyły się we wnętrzach palmiarni. Egzotyczna roślinność kontrastowała z delikatną i zwiewną sukienką Tomaotomo by Tomasz Olejniczak z kolekcji na sezon wiosna lato 2012, w którą ubrana była modelka. Całość stylizacji dopełniała naturalnie gładka fryzura – autorstwa Sergiusza Pawlaka i makijaż wyraźnie podkreślający oczy w wykonaniu Pauliny Kurowiak.

 

Zajrzyjcie z nami na backstage sesji, a w galerii obejrzyjcie jej efekty!

 

 

 

Źródło: materiały prasowe

 

tagi: Honorata Wojtkowska | Tomasz Olejniczak Tomaotomo | Mona Lisiecka | moda polska | trendy wiosna lato 2012 |

podobne artykuły