Logotyp serwisu lamode.info
HONORATA WOJTKOWSKA W KAMPANII PAPROCKI&BROZOWSKI NA SEZON WIOSNA LATO 2012

HONORATA WOJTKOWSKA W KAMPANII PAPROCKI&BROZOWSKI NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Honorata Wojtkowska, uczestniczka drugiej edycji Top Model. Zostań Modelką została twarzą kampanii Paprocki&Brzozowski na sezon wiosna lato 2012. Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

Polscy projektanci upodobali sobie urodę Honoraty Wojtkowskiej (D’Vision), uczestniczki drugiej edycji programu Top Model. Zostań Modelką. Maciej Zień zaprosił modelkę do udziału w kampanii Zień Marriage, z kolei duet projektantów Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski wybrał ją na twarz kolekcji na sezon wiosna lato 2012.

 

Kolorowe propozycje Paprocki&Brzozowski w obiektywie Kasi Bielskiej zyskały jeszcze bardziej wiosennego charakteru, a to za sprawą wizualizacji, które ożywiły nie tylko same ubrania, ale też wkradły się na twarz czy ręce modelki. Nowatorski efekt sprawia, że sesja nabiera dynamizmu i świeżości.  

 

Warto zwrócić też uwagę na makijaż wykonany przez Margo Węgierek – usta oraz brwi w kolorze jasnego złota, podkreślają lekko futurystyczny klimat kampanii. Całość stylizacji, za które odpowiedzialna była Kamila Picz, dopełniają fryzury autorstwa Michała Bieleckiego (D’Vision Art).

 

Jak podoba się Wam modelka w takim wydaniu?

tagi: Honorata Wojtkowska | Top Model. Zostań Modelką | trendy wiosna lato 2012 | paprocki&brzozowski |

podobne artykuły