PL / EN
Herbatka u Króliczka, czyli 5. urodziny WHITE RVBBIT

Herbatka u Króliczka, czyli 5. urodziny WHITE RVBBIT

Sentymentalny powrót do baśniowych korzeni.

Urodzinowa herbatka White Rvbbit - marki produkującej koronkową bieliznę i sukienki - to sentymentalny powrót do baśniowych korzeni, bo przecież to właśnie Wonderland był jej główną inspiracją. To także niepowtarzalna okazja, by obok koronkowych kompletów i zwiewnych sukienek, zobaczyć świat, w którym magia łączy się z szaleństwem: wirujące w powietrzu imbryczki, zaczarowane lustra czy Alicję we własnej osobie.

Marka White Rvbbit od początku budowana jest na trzech filarach: miłości do koronek i zmysłowych, kobiecych fasonów, szacunku do solidnego, tradycyjnego krawiectwa i fascynacji baśniową Krainą Czarów. Widać to i w projektach, i w komunikacji, i w jedenastu kolekcjach, które do tej pory zaprezentował “Biały Króliczek”. Tu dyskretnie zwracamy uwagę na liczby i zapamiętujemy jedenastkę, bo jak się zaraz okaże, w tym świecie nic nie jest dziełem przypadku!


Punktualne spóźnienie, czyli zegarki na 17:05

Kalendarz piątych urodzin White Rvbbit wyznacza liczba pięć. W związku z tym wirtualne herbatki połączone z prezentacją kolejnych nowości odbywają się co pięć dni, punktualnie o piątej pięć po południu. W ten sposób odbywa się premiera dwunastej kolekcji, która zamyka pięć lat na tarczy magicznego zegara, a jednocześnie daje miejsce na nowe cele i wyzwania.

Co zmieniło się w ciągu tych lat? Przede wszystkim: rozmach projektów. Marka zaczynająca od koronkowych biustonoszy braletek, szyje dziś także brafitterskie rozmiary balkonetek, biustonosze usztywniane i push-up, efektowne półgorsety, kilka rodzajów dołów, koronkową bieliznę nocną oraz kobiece sukienki. Te ostatnie zajmują ważne miejsce w urodzinowej kolekcji “Five o’clock”.


Sukienki, ciasteczka i koronkowa bielizna

Kolekcja składa się z dwunastu stylizacji, zaprezentowanych podczas herbatki u Kapelusznika. Wiskozowe sukienki w grochy zostały uchwycone na samym przyjęciu, z kolei komplety bielizny tuż po zjedzeniu tajemniczych ciastek.

Prosiliśmy Alicję, by nie jadła tych kolorowych ciasteczek, bo prawdopodobnie podrzucił je królik, ale zanim skończyliśmy zdanie, ona już je chrupała. Efekt widzicie Państwo sami - po różowych rosła tak, że ledwo mieściła się na stole, z kolei po niebieskich traciła równowagę. Bardzo trudno jest robić sesję, gdy wszystko wokół raz spada, a raz lewituje, ale z pomocą Kapelusznika jakoś daliśmy radę - mówią przedstawiciele marki.

Sukienki, w których Alicja biega po pałacowych wnętrzach są propozycją marki na piękne, zaczarowane lato. Są wśród nich wspomniane wcześniej grochy, są też kopertowe długie suknie w drobne kwiaty. Pojawia się dopasowana ołówkowa sukienka z ozdobnymi kokardami na ramionach, dostępna w dwóch kolorach, czerwonym i czarnym. Obok nich występują modele z delikatnej organzy, jak zwiewna spódnica midi czy nonszalancki, przezroczysty płaszcz.


Kolekcję uzupełnia bielizna, w charakterystycznym dla Króliczka stylu. Czarne koronkowe biustonosze, dopasowane do nich stringi i pasy, ekskluzywna gipiura i wielkie kokardy. Do tego kwiaty - kolejny ważny motyw urodzinowej kolekcji.

Kwiaty w wydaniu White Rvbbit nie są jednak wcale oczywiste, bo choć poprzednim razem marka kusiła słodkimi różami, to tym razem zaskakuje czarną wersją stokrotek. Są seksowne, drapieżne, a przy tym bardzo delikatne. Mają też magiczną moc rozkochiwania w sobie od pierwszego przymierzenia.

Co jeszcze warto wiedzieć o kolekcji Five o’clock? Jest wprowadzana stopniowo, więc warto ustawić zegarek. Każdy z produktów - braletki, koronkowa bielizna i letnie sukienki - są wprowadzane co 5 dni do internetowego sklepu marki na whitervbbit.com.

Ps. Technolożki firmy zalecają, by przymierzać je z imbryczkiem na głowie, bo to zapewnia nową, zupełnie świeżą perspektywę. To nie jest zresztą takie trudne, bo do pierwszych zamówień Króliczek dołącza porcje swojej szalonej herbatki!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: White Rvbbit | bielizna | Sukienki |

podobne artykuły