PL / EN
H&M LOVES MUSIC - PRZEDSTAWIAMY NOWY PROJEKT

H&M LOVES MUSIC - PRZEDSTAWIAMY NOWY PROJEKT

Pełnia lata, świetne towarzystwo i oczywiście dobra muzyka. H&M przygotował coś specjalnego na nadchodzące lato festiwali!

Wy tez nie możecie się doczekać muzycznych festiwali, podczas których przy dobrej muzyce i w doborowym towarzystwie można przyjemnie spędzać czas? Festiwalowe lato zbliża się wielkimi krokami! Pisaliśmy ostatnio o tym, że odbywający się w słonecznej Kaliforni Coachella Festival przyciągnął rzesze fanów, a także gwiazdy w niebanalnych stylizacjach.

 

 

H&M także kocha wakacyjne festiwale i z tej okazji przygotował wyjątkowy projekt. Szwedzka sieciówka już nie raz zaskoczyła swoich wiernych fanów kreatywnością, zapraszając znanych projektantów do współpracy czy proponując alternatywną, ekologiczną linię swoich ubrań. Tym razem pragnie towarzyszyć nam przy najważniejszych muzycznych wydarzeniach i przedstawia specjalną linię ubrań w „festiwalowym” stylu. Odwiedzając najciekawsze imprezy na całym świecie, uchwyci najlepiej wystylizowanych uczestników. H&M loves music to także okazja do zdobycia wielu nagród i posłuchania wschodzących gwiazd estrady.

 

 

Interesująca inicjatywa? Zobaczcie kilka festiwalowych inspiracji w naszej galerii i film promujący festiwalową kolekcję marki!

 

źródło: youtube.com

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: H&M loves music | Coachella Festival | H&M Coachella Festival | H&M |

podobne artykuły