PL / EN
GWIAZDY W PROJEKTACH PROSTO Z WYBIEGU - KEIRA KNIGHTLEY

GWIAZDY W PROJEKTACH PROSTO Z WYBIEGU - KEIRA KNIGHTLEY

Sprawdzamy, czyje projekty noszą najpopularniejsze gwiazdy show biznesu. Tym razem, pod lupę bierzemy kreację Keiry Knightley!

Najważniejsze tygodnie mody, na których mogliśmy podziwiać propozycje na sezon wiosna lato 2015, już za nami. Projekty najlepszych projektantów, które zobaczyliśmy na nowojorskim, londyńskim, mediolańskim i paryskim wybiegu, od teraz pojawiać będą się przede wszystkim na czerwonych dywanach, a prezentować je będą największe gwiazdy show biznesu.

 

Jedną z nich była ostatnio choćby Keira Knightley. Aktorka, którą całkiem niedawno oglądaliśmy w kinie w obrazie „Zacznijmy od nowa” w reżyserii Johna Carney’a, na początku października była jednym z gości londyńskiego BFI Film Festival. Brytyjka promowała tam najnowszą produkcję ze swoim udziałem – „The Imitation Game”, w której partnerują jej m.in. Benedict Cumberbatch czy Matthew Goode. Na konferencji prasowej filmu w reżyserii Mortena Tylduma, Keira zdecydowała się pokazać w przepięknej sukience Valentino z kolekcji wiosna lato 2015.

 

Kwiecistą kreację, która tym samym dołączyła do pokaźnej kolekcji sukienek aktorki preferującej długie, zwiewne i dziewczęce projekty, uzupełniły czarne czółenka ze złotym motywem smoka „Auspicious Debbie Dragon” marki Charlotte Olympia. Tym dodatkiem, Knightley po raz kolejny udowodniła, że nie tylko ma oko do detali, ale także świetne wyczucie stylu. To, w połączeniu z oryginalną urodą i naturalnym wdziękiem zdolnej Brytyjki, słusznie czyni ją jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie.

 

Jak oceniacie stylizację Keiry? Podoba się Wam?

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Keira Knightley | Valentino | Valentino kolekcja wiosna lato 2015 | Valentino SS15 | gwiazdy w projektach prosto z wybiegu |

podobne artykuły