PL / EN
GWIAZDY W KOLEKCJI ALEXANDER WANG DLA H&M

GWIAZDY W KOLEKCJI ALEXANDER WANG DLA H&M

Rihanna, jako pierwsza z gwiazd, pokazała się w projektach z kolekcji Alexander Wang dla H&M

Już 6 listopada, do sklepów trafi kolekcja Alexander Wang x H&M. Pierwsze zdjęcia z lookbooku krążą już od kilku tygodniu w sieci, a kilka projektów pojawiło się również w okładkowej sesji dla magazynu Viva!Moda, do której pozowała jedna z ulubionych modelek, a prywatnie przyjaciółka Wanga- Kasia Struss.


Wśród popularnych gwiazd, projektant ma wiele zwolenniczek swojej twórczości, do których z pewnością zalicza się również Rihanna. Artystka, całkiem niedawno uznana za ikonę stylu przez Amerykańską Radę Projektantów Mody (CFDA), jako pierwsza pokazała się publicznie z rzeczach z najnowszej kolekcji Wanga. Na ulicach Nowego Jorku, zaprezentowala stylizację, na którą złożyły się pierwsze charakterystyczne projekty, będące efektami kolaboracji, czyli legginsy oraz crop top.


Jesteśmy ogromnie ciekawi, kto w najbliższym czasie dołączy do Rihanny, i tym samym, zostanie „żywą reklamą” najnowszej kolekcji projektanta. Warto zauważyć, że po projekty z regularnych kolekcji Wanga, chętnie sięgają także Kendall Jenner czy Cheryl Cole. A Wy macie swoje typy?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Alexander Wang dla H&M | Alexander Wang x H&M | Alexander Wang | RIHANNA | H&M |

podobne artykuły