PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
GWIAZDY NA POKAZIE ŁUKASZA JEMIOŁA WIOSNA LATO 2014

GWIAZDY NA POKAZIE ŁUKASZA JEMIOŁA WIOSNA LATO 2014

Wczoraj w warszawskim ATM Studio odbył się pokaz kolekcji Łukasza Jemioła na sezon wiosna/lato 2014. Jakie gwiazdy przyszły oglądać najnowsze projekty Łukasza? Zobaczcie!

Wczoraj (9.12) w warszawskiem ATM Studio przy Wale Międzyszyńskim odbył się pokaz najnowszej kolekcji jednego z najbardziej znanych polskich projektantów - Łukasza Jemioła. Jak to zwykle bywa na takich wydarzeniach i tym razem nie zabrakło tłumu gwiazd, które chciały zobaczyć projekty z wiosenno-letniej linii Łukasza na rok 2014.

 

 

Kto się pojawił? Zapraszamy do galerii, tam znajdziecie zdjęcia "znanych" gości, którzy wczoraj wieczorem postawili na modę w wydaniu Łukasza Jemioła.

 

 

To o czym warto wspomnieć, to fakt, że wszyscy, którzy nie mogli się pojawić na pokazie Łukasza, mogli go obejrzeć w tym samym czasie w sieci, gdyż pokaz był transmitowany na fanpage’u T-mobile.

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Łukasz Jemioł gwiazdy | Łukasz Jemioł pokaz kolekcji wiosna lato 2014 gwiazdy | gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła | Łukasz Jemioł wiosna lato 2014 |

podobne artykuły