PL / EN
GWIAZDY NA POKAZIE LA MANIA WIOSNA LATO 2012

GWIAZDY NA POKAZIE LA MANIA WIOSNA LATO 2012

Małgorzata Socha, Robert Kupisz i wiele innych osobowości zjawiło się na pokazie kolekcji La Mania na sezon wiosna lato 2012. Elegancja, szyk i wyrafinowanie – zobaczcie stylizacje gwiazd.

Pokaz kolekcji La Mania różnił się od tych, które zobaczyć mogliśmy w ostatnim czasie w Warszawie. Po pierwsze ze względu na miejsce, w którym się odbył – Sala Marmurowa w Pałacu Kultury, a po drugie ze względu na przybyłych gości. Wśród osób, które zasiadły w pierwszych rzędach na próżno bowiem szukać było sezonowych gwiazd. Ich miejsce zajęły klientki marki, osobowości ze świata mody oraz prawdziwi miłośnicy kolekcji La Mania

 

Panie z reguły wybierały sukienki z logo marki, panowie z kolei postawili na klasykę w najlepszym wydaniu. Swoją stylizacją, na którą składała się spódnicaa maxi, złota, cekinowa bluzka i futrzana kamizelka, olśniła Małgorzata Socha, również Halinka Mlynkowa, kolejny raz zaskoczyła outfitem, który nie tylko podkreślał jej sylwetkę ale i dodawal charakteru. Wśród gości zauważyć można było także związanego z modą Roberta Kupisza, który wygodne jeansy wymienił tym razem na nowoczesny garnitur.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na pokazie kolekcji na sezon wiosna lato 2012 marki La Mania.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Małgorzata Socha | Robert Kupisz | Agnieszka Szulim | Paulina Sykut | gwiazdy stylizacje gwiazd |

podobne artykuły