PL / EN
GWEN STEFANI NA OKŁADCE HARPER’S BAZAAR

GWEN STEFANI NA OKŁADCE HARPER’S BAZAAR

„Think Pink!” to temat najnowszej sesji okładkowej wrześniowego numeru pisma, w której piosenkarka Gwen Stefani w cukierkowej wersji stanęła przed obiektywem Terry’ego Richardsona.

Ostatnio do sieci trafił pierwszy od 9 lat teledysk legendarnego zespołu No Doubt, który po 4 latach przerwy szykuje się do reaktywacji. Wokalistka Gwen Stefani, która wciąż konsekwentnie promuje swój charakterystyczny gust, również powraca w wielkim stylu i po urodzeniu kolejnego dziecka zabiera się za własną karierę. Dlatego nie dziwi fakt, że to właśnie ona została gwiazdą najnowszego numeru Harper’s Bazaar.

 

42-letnia piosenkarka pojawiła się na okładce wrześniowego wydania - najdłuższego numeru w historii pisma, które liczy aż 375 stron. Towarzyszy jej także obszerna sesja autorstwa samego Terry’ego Richardsona zatytułowana „Think Pink!”. Gwen pozuje w słodkiej odsłonie ubrana w projekty m.in. od Jil Sander, Alexandra McQueena. Oscara de la Renty, the Row i Versace. Numer w kioskach dostępny będzie już 21 sierpnia.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Gwen Stefani | No Doubt | Harper's Bazaar | Terry Richardson |

podobne artykuły