PL / EN
GUESS HOLIDAY 2014 – CHEN MAN AUTORKĄ NOWEJ KAMPANII MARKI

GUESS HOLIDAY 2014 – CHEN MAN AUTORKĄ NOWEJ KAMPANII MARKI

Tegoroczna kampania marki Guess zaskakuje swoim pomysłem podróży do magicznego świata Japonii.

Malownicze krajobrazy Tokio i Fidżi, podróż po fascynującej Japonii i najnowsza kolekcja Guess - wszystko to na najnowszych zdjęciach wizerunkowych marki uchwyciła chińska fotografka Chen Man.

 

W kampanii Holiday 2014 widoczne jest niezwykłe zestawienie dwóch kultur - tradycyjnej wschodniej prostoty i nowoczesnych zachodnich ubrań oraz akcesoriów - które dodało całemu przedsięwzięciu magii i widocznego surrealistycznego kontrastu. Przepiękna paleta barw z wyrazistym nasyceniem z powodzeniem łączy świat mody i sztuki.

 

Przed obiektywem Man, której prace pojawiały się na łamach m.in. chińskiego Vogue, Elle, Harper’s Bazaar czy Marie Claire, stanęły dwie modelki - Megan Williams i Karmay Ngaia które doskonale wczuły się w klimat japońskiej przyrody i eksponując siłę Guess Girls podczas ceremonii parzenia herbaty, pikniku wśród kwiatów wiśni, w czasie przejażdżki na rikszy czy walki samurajów. Pokazuje to różnorodność ról, które są im nadawane i zaznaczane z pomocą atrybutów m.in. mieczy.

 

Całość została wyreżyserowana i wyprodukowana przez CEO oraz Dyrektora Kreatywnego marki - Paula Marciano, a stylizacją zajął się słynny redaktor mody, Satoshi Hirota.

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Chen Man | kampania | Holiday 2014 | GUESS |

podobne artykuły