Logotyp serwisu lamode.info
Gucci Guilty Elixir de Parfum: siła pewności siebie zaklęta we flakonikach

Gucci Guilty Elixir de Parfum: siła pewności siebie zaklęta we flakonikach

Dom mody Gucci prezentuje dwa nowe zapachy w swoim portfolio, które rozwijają uwielbianą od lat kolekcję Gucci Guilty.

 

Spis treści

1. Guilty Elixir De Parfum: nowy zapach od Gucci

2. Gucci Guilty: historia kultowych perfum

3. Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Femme & Pour Homme

4. Gwiazdorska kampania Gucci Guilty Elixir de Parfum

Guilty Elixir De Parfum: nowy zapach od Gucci

Dom mody Gucci prezentuje dwa nowe zapachy w swoim portfolio, które rozwijają uwielbianą od lat kolekcję Gucci Guilty. Guilty Elixir de Parfum to dwie pachnące premiery dedykowane dla kobiet i mężczyzn, które zachwycają swoją mocą i wyjątkowym profilem.

Nosami obu flankerów zostali prawdziwi mistrzowie współczesnego perfumiarstwa: Natalie Gracia-Cetto i Quentin Bisch. Wykorzystali oni rzadkie, drogocenne i mocno skoncentrowane składniki, by stworzyć perfumy zgodne z DNA linii zapachów Guilty, ale w odświeżonym i unowocześnionym wydaniu. Nuty zapachowe kompozycji nie tylko zachwycają swoim połączeniem, ale i skłaniają do pogłębiania najważniejszej więzi w życiu – z samym sobą i odważnego odkrywania swojego prawdziwego ja.

Gucci Guilty Elixir de Parfum (fot. materiały prasowe)

Gucci Guilty Elixir de Parfum (fot. materiały prasowe)

Gucci Guilty: historia kultowych perfum

Gucci Guilty to legendarny już zapach w świecie perfumiarstwa, który ujrzał światło dzienne w 2010 roku. Jego autorem jest Aurelien Guichard. Kompozycja z miejsca zyskała miano kultowej dzięki swojemu wyjątkowemu, orientalnemu profilowi, bazującemu na intensywnych nutach paczuli, pulsującego różowego pieprzu i odświeżającej bergamotki.

W kolejnych latach dom mody Gucci zdecydował się wylansować nowe wcielenia klasycznego zapachu. Flankery Guilty niezmiennie zachowywały bazę swojego pierwowzoru, jednak ich charakter kreatywnie modyfikowano dzięki nowym i niepowtarzalnym dodatkom.

Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Femme & Pour Homme

Gucci Guilty Elixir de Parfum dla kobiet to energetyczna i zmysłowa kompozycja ambrowo-kwiatowa. W jej sercu znalazł się upajający akord kwiatu glicynii, podkręcony przez soczyste nuty owocu mandory oraz świetlistej róży i fiołka. Mieszankę domknęła baza z ciepłych akordów absolutu wanilii i fasoli tonka.

Gucci Guilty Elixir de Parfum (fot. materiały prasowe)

Gucci Guilty Elixir de Parfum (fot. materiały prasowe)

Z kolei męska odsłona – Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Homme to zapach ambrowo-skórzany, w którego składzie nie zabrakło szlachetnej paczuli – kluczowego i flagowego dodatku zapachu Gucci Guilty. Kompozycję otula ekstrakt z waniliny i masła irysowego, a mocy dodaje jej wyrazisty Ambrofix™ wraz z głębokimi nutami gałki muszkatołowej. W nutach jej bazy znalazła się benzoina, która dodaje całości głębi i magnetyzmu.

Gucci Guilty Elixir de Parfum (fot. materiały prasowe)

Gucci Guilty Elixir de Parfum (fot. materiały prasowe)

Perfumy zostały zamknięte we flakonikach o pojemności 60 ml i wykonanych z kolorowego szkła – w tonacji intensywnego, głębokiego fioletu w wersji dla kobiet oraz seledynowej zieleni dla mężczyzn. Efekt to mocny akcent i piękna dekoracja każdej toaletki. Kryje się w nich także nieoczywisty koncept: obie buteleczki stanowią swoje lustrzane odbicie. Flakony wieńczą pełne blasku, srebrne korki ze splecionymi literami G.

Gwiazdorska kampania Gucci Guilty Elixir de Parfum

Twarzami kampanii nowych flankerów Gucci Guilty zostały gwiazdy młodego pokolenia, które idealnie oddają odważny i bezkompromisowy duch perfum, wzywający do samoakceptacji: utalentowany muzyk A$AP Rocky, uhonorowana Złotym Globem i nagrodą Emmy aktorka Julia Garner oraz aktor, reżyser, producent, aktywista oraz autor bestselleru wg New York Times’a – Elliot Page.

Ambasadorzy stanęli przed obiektywem uznanego fotografa Glena Luchforda. Ich wspólna, synergiczna energia i łączące ich ważne przesłanie ujawniły się na serii zdjęć oraz klipów wideo. Wypełnioną ciepłem kampanię zaakcentowało intymne, domowe tło. Pełna sympatii i szacunku wieź łącząca głównych bohaterów kampanii zachęca do wyrażania najróżniejszych przejawów miłości i przyjaźni w swoim życiu, a ich swobodny sposób bycia motywuje do odważnego odkrywania swojego prawdziwego ja.

Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Femme & Pour Homme dostępne są w sprzedaży w perfumeriach Douglas i Sephora oraz na douglas.pl i sephora.pl

Zdjęcie główne: materiały prasowe

tagi: Gucci | Gucci Guilty | zapachy | perfumy | Sephora |

podobne artykuły