Logotyp serwisu lamode.info
LOOKBOOK KOLEKCJI MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO NA SEZON WIOSNA LATO 2012 Z GREGIEM NAWRATEM

LOOKBOOK KOLEKCJI MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO NA SEZON WIOSNA LATO 2012 Z GREGIEM NAWRATEM

Wieczorowy blichtr i męski casual w nowoczesnym wydaniu- czyli lookbook kolekcji Mariusza Przybylskiego na sezon wiosna lato 2012 z modelem Gregiem Nawratem!

Mariusz Przybylski - projektant, który w modzie nie idzie na kompromisy prezentuje lookbook swojej kolekcji wiosna lato 2012. Znany jest z miksowania klasycznej mody męskiej z elementami awangardowymi - i to właśnie odnajdujemy w jego propozycjach na ten sezon.

 

Wśród modeli pojawiają odważniejsze kolory - jak chociażby zielone spodnie, ktore w zestawieniu z szarą marynarką tworzą look nowoczesnego mężczyzny. Śmiałym rozwiązaniem są także złote spodnie, swetry z przezroczystych tkanin czy t-shirty z "lejącymi się" dekoltami. Prawdziwą perełką w kolekcji jest bez wątpienia garnitur z tkaniny w print drzewnych słoi - kwintesencja klasyki i nowoczesnego podejścia do designu w jednym.

 

Mariusz Przybylski to projektant, który w swojej twórczości stawia przede wszystkim na jakość, dlatego współpracuje tylko z najlepszymi. Twarzą lookbooka został więc Grega Nawrata (Panda Models). Chociaż model swoją karierę zaczynał dopiero w roku 2011, bardzo szybko osiągnął sukces, który nie udał się wcześniej żadnemu modelowi z naszego kraju. Grega zobaczyć można było między innymi na wybiegu u Gucci, Prada czy Daniele Alessandrini. Bezsprzecznym sukcesem Polaka jest udział w kampanii reklamowej Gucci na sezon wiosna lato 2012, gdzie wystąpił obok Karmen Pedaru i Abbey Lee Kershaw.

 

Cieszy fakt, że współpracuje także z rodzimymi projektantami! Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie najnowszą kolekcję Mariusza Przybylskiego!

 

tagi: Greg Nawrat | Mariusz Przybylski | trendy wiosna lato 2012 | moda polska |

podobne artykuły