PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
GOSIA BACZYŃSKA SZUKA NOWYCH TALENTÓW W DZIEDZINIE FOTOGRAFII

GOSIA BACZYŃSKA SZUKA NOWYCH TALENTÓW W DZIEDZINIE FOTOGRAFII

Gosia Baczyńska zaangażowała się w projekt, którego ideą było wspieranie amatorów modowej fotografii! Dowiedzcie się więcej!

W ubiegłą środę, 12. października na placu Zamkowym w Warszawie zebrali się amatorzy fotografii mody, a wszystko to w związku z konkursem „Uchwyć six motion” organizowanym przez Gosię Baczyńską i LG Electronics. Zadaniem uczestników była najlepsza interpretacja tytułu konkursu. Do swojej dyspozycji mieli sześć modelek ubranych w zwiewne kreacje z atelier Gosi oraz pralkę LG Big In. Jury w składzie: Gosia Baczyńska, Agata Pospieszyńska (fotograf specjalizująca się w tematyce fashion) i Ewa Lis (PR Manager LG) zadecydowało, że najlepiej z zadaniem poradził sobie Marek Mułenko, student warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Jego prace zostały wyróżnione przede wszystkim za pokazanie urody kreacji, dobrą pracę ze światłem oraz najlepsze wykorzystanie elementów tła.

 

Uczestnictwo w konkursie Uchwyć Six Motions było nie tylko ciekawą przygodą, ale też sporym wyzwaniem - niełatwo jest być kreatywnym i oryginalnym fotografując w tak nietypowych warunkach, dlatego niezmiernie cieszę się, że moje prace zostały wyróżnione. – powiedział Marek Mułenko po ogłoszeniu werdyktu.

 

Bardzo podoba nam się idea wspierania artystycznej pasji młodych ludzi. Zajrzyjcie do galerii i obejrzyjcie zwycięskie prace! Jak myślicie czy ich autor ma szansę osiągnąć sukces w branży?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: LG Electronics | Uchwyć Six Motions | GOSIA BACZYŃSKA |

podobne artykuły