PL / EN
GEORGIA MAY JAGGER FOR RESERVED  - BACKSTAGE SESJI

GEORGIA MAY JAGGER FOR RESERVED - BACKSTAGE SESJI

Już jesienią do sklepów trafi kolekcja zaprojektowana przez Georgię May Jagger dla marki Reserved. Zobaczcie, jak wyglądały kulisy sesji promującej ten wyjątkowy projekt! 

Pamiętacie, jak pod koniec kwietnia informowaliśmy, że Georgia May Jagger pracuje nad swoją autorską kolekcją dla Reserved? Efekty współpracy z piękną Brytyjką, która w zeszłym roku została tworzą polskiego brandu, będziemy mogli znaleźć w sklepach już jesienią, a póki co prezentujemy Wam zdjęcia zza kulis sesji promującej tej wyjątkowy projekt. 

 

Marka zdradziła także kilka szczegółów dotyczących kolekcji. Inspiracją do powstania linii Georgia May Jagger for Reserved była „wielokulturowość, niepotwarzalność oraz pierwszeństwo w kreowaniu trendów” jednej z czterech światowych stolic mody, a zarazem rodzinnego miasta Georgii, czyli Londynu. Limitowana edycja ubrań sygnowana nazwiskiem modelki łaczy w sobie kobiecość i rock’n’rollowy pazur, a całość utrzymana jest w ulubionych kolorach Jagger  - czerni, granacie, écru czy czerwieni.

 

Już na zdjęciach z backstage’u przygotowany przez Barta Pogodę, możemy zobaczyć kilka przykładowych projektów. W kolekcji, która „zapowiada się nonszalancko i nieco ekstrawagancko” , ale przede wszystkim „ma być wygodna i “łatwa do noszenia””, znajdziemy zarówno kobiece topy, bardziej formalne koszule i żakiety, ale także typowo męskie kroje.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie przedsmak tego, co już niebawem będziecie mogli znaleźć w salonach marki Reserved! 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Georgia May Jagger For Reserved | backstage sesji | kolekcja | backstage | kulisy | Kacper Kasprzyk | Reserved |

podobne artykuły