PL / EN
KOLEKCJA MONIKI KUBATEK NA SEZON WIOSNA LATO 2012 W DUCHU POP-ARTU

KOLEKCJA MONIKI KUBATEK NA SEZON WIOSNA LATO 2012 W DUCHU POP-ARTU

Kolekcja Moniki Kubatek na sezon wiosna lato 2012 to powrót do przeszłości. Widoczne inspiracje latami 60., pop-artem i zamiłowanie do geometrycznych form – zobaczcie propozycje projektantki!

W najnowszej kolekcji na sezon wiosna lato 2012 Monika Kubatek daje upust swojej fantazji. Poszczególnym modelom daleko jest do klasyki, której z pewnością więcej było w poprzednich propozycjach młodej designerki. Kubatek zainspirowały tym razem moda lat 60. i pop-art.

 

Zdekonstruowane formy sukienek i spódnic dodatkowo podkreślone są za pomocą wybranych materiałów - zwłaszcza charakterystycznej tkaniny z motywem pasków różnej szerokości, które tworzą coś na kształt abstrakcyjnej mozaiki. W kolekcji czuć zamiłowanie projektantki do geometrycznych kształtów i prostych, ale wyrazistych cięć.

 

Na uwagę zasługuje z pewnością plenerowa sesja w klimacie retro - lekko przydymione fotografie tworzą spójną z kolekcją całość. Autorką kampanii jest Jacqueline Sobiszewski. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie efekty!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Kubatek | Monika Kubatek | trendy wiosna lato 2012 | moda polska | kolekcja |

podobne artykuły