PL / EN
GABRIELLA WILDE I ROO PANES – TWRZE NAJNOWSZEJ KAMPANII BURBERRY JESIEŃ ZIMA 2012/2013

GABRIELLA WILDE I ROO PANES – TWRZE NAJNOWSZEJ KAMPANII BURBERRY JESIEŃ ZIMA 2012/2013

Aktorka Gabriella Wilde i muzyk Roo Panes jako oficjalne gwiazdy najnowszej kampanii marki Burberry na jesień zimę 2012/2013. Zobaczcie niezwykłą, czarno-białą sesję w Londynie!

Gabriella Wilde i Roo Panes – to aktorka i muzyk, którzy są najnowszym duetem w kampanii Burberry na zbliżający się sezon jesień zima 2012/2013. Zastąpili tym samym parę z poprzedniego sezonu – Carę Pelevinge i Eddiego Redmayne. Nowe gwiazdy angielskiej marki są związane nie tylko z modelingiem, ale również z filmem i muzyką. Gabriella bowiem wystąpi w najnowszej wersji filmu Carrie z 1976 roku, który powstał na podstawie pierwszej książki Stephena Kinga i zagra u boku Chloe Mortez oraz Julianne Moore. Męska część duetu, a Roo jest bardzo uzdolnionym muzykiem, który na swoim koncie ma nagrania własnej interpretacji łagodnego folku oraz soundtrack do kampanii Burberry, w której sam występuje.

 

W zamierzeniach najnowszego projektu Burberry było uchwycenie poprzez obrazy, muzykę i film swoich flagowych produktów oraz londyńskiego tła. Miało być niezwykle poetycko, brytyjsko, a więc i patriotycznie. Efektem jest bardzo klimatyczna kampania marki zrealizowana przez Mario Testino w Londynie. Filmowa mgła i dym tworzą bardzo delikatny klimat grozy angielskiej ulicy. Przy okazji sesji nakręcono również krótkie filmiki ukazujące bardzo utalentowany duet młodych modeli, którymi zachwycony jest dyrektor kreatywny, Christopher Bailey.

 

Jak oceniacie efekty?

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Gabriella Wilde | Roo Panes | trendy jesień zima 2012 | BURBERRY |

podobne artykuły