PL / EN
FUTURYSTYCZNA SESJA DANIELA KORZEWY

FUTURYSTYCZNA SESJA DANIELA KORZEWY

Gra świateł, stara zajezdnia i geometryczne stroje od Filipa Rotha. Wszystko to świetnie współgra w najnowszej sesji ProxyInterrupted fotografa Daniela Korzewy, przed którego obiektywem stanęła Magda Nowicka. Zobaczcie niezwykły efekt końcowy!

 

Po raz kolejny publikujemy sesję Daniela Korzewy, młodego i zdolnego fotografa, na którego warto mieć oko i który nie traci czasu, bowiem przedstawia nam swój kolejny projekt sesję ProxyInterrupted. Stara wrocławska zajezdnia tramwajowa Dąbie stała się tłem dla modelki Magdy Nowickiej z SPP Models, która stanęła przed obiektywem Daniela w projektach Filipa Rotha. Stroje tego młodego projektanta mogliśmy podziwiać już na Łódzkim Fashion Week-u w ramach Off Out Of Schedule. Za make-up odpowiedzialna była Jola Boska, za włosy Dariusz Tęsiorowski, a za stylizację Agata Dobosz. Wideo z backstage’u stworzył Bartosz Bartosiewicz.

 

Tajemnicza gra świateł, futurystyczne momentami stroje i stare wnętrze tworzą mroczny klimat przyszłości zmieszanej z przeszłością. Lubimy to!

 

Zobaczcie też filmik z backstage’u:

 

https://vimeo.com/44501265

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Daniel Korzewa | Magda Nowicka | Filip Roth |

podobne artykuły