PL / EN
FUTURYSTYCZNA KASIA STRUSS NA OKŁADCE LISTOPADOWEGO WSJ

FUTURYSTYCZNA KASIA STRUSS NA OKŁADCE LISTOPADOWEGO WSJ

Polska topmodelka, Kasia Struss, znowu zachwyca. Wystylizowana na przybyszkę z kosmosu jest gwiazdą najnowszego numeru miesięcznika WSJ.

Na stronach listopadowego wydania WSJ możemy oglądać futurystyczną sesję z udziałem naszej rodaczki Kasi Struss. Sesja autorstwa Claudii Knoepfel i Stefana Indlekofera przedstawia modelkę w kosmicznej odsłonie. Polka na każdym zdjęciu pozuje w zestawie ubrań, które swoim wyglądem przypominają stroje przybyszy z innej planety.

 

Wzorem do powstania tego edytorialu były prace Oskara Schlemmera. Niemiecki artysta, który związany był ze szkołą Bauhausu, zasłyną dzięki pracy przy Tragicznym Balecie. W tym scenicznym przedstawieniu Schlemmer przemienił tancerzy w geometrycznej figury. Sesję zdjęciową w najnowszym WSJ nazwano Future Perfect.

 

Kasia Struss, zgodnie z duchem inspiracji, została ubrana w kreacje nawiązujące do kostiumów z baletu. Wybrano m.in. te z kolekcji Alexandra McQueena, Prady. Top modelka miała na sobie również różowy płaszcz i spódnicę Comme des Garçons, top Céline i sukienkę projektu  Balenciaga. Dodatkowo, by wzmocnić pozaziemski efekt, Kasi doczepiono do brwi kolorowe kamyki oraz pofarbowano włosy na różowy kolor.

 

W naszej galerii przedstawiamy Wam Kasię Struss w roli kosmitki.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Kasia Struss | WSJ Magazine | WSJ |

podobne artykuły