Logotyp serwisu lamode.info
FRIENDS WITH BENEFITS – LOOKBOOK KOLEKCJI NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

FRIENDS WITH BENEFITS – LOOKBOOK KOLEKCJI NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

Kolekcja na sezon jesień zima 2011 marki Friends with Benefits świetnie nadaje się dla osób, o różnych typach figury. Przekonajcie się sami!

Styliści definiują sylwetki dzieląc je na poszczególne owoce – jabłko, gruszka lub figury geometryczne – trójkąt, koło – jakie ma to znaczenie w przypadku doboru garderoby? Podobno bardzo duże, niestety polscy designerzy zdawali się często zapominać o tych zasadach i w swoich kolekcjach hołdowali jedynie sylwetce idealnej.

 

Friends with Benefits to propozycje skierowane do osób chcących wyglądać nowocześnie i bezpretensjonalnie, dla których moda jest nie tylko formą sztuki, ale też zabawą. Poszczególne modele w kolekcji na sezon jesień zima 2011, w większości są oversize, co umożliwia ich aranżację na  bardzo różne sposoby, a tym samym dopasowanie do poszczególnych typów kobiecych sylwetek.

 

Asymetria czy marszczenia odciągają uwagę od niedoskonałości figury, a zabawne kokardy nadają całości stylu glamour z lekkim przymrużeniem oka.  Zdecydowanym atutem jest również bazowa kolorystyka, a brak deseni, sprawia, że na pierwszy plan wysuwają się fasony, które zachwycają przemyślaną geometrią i współczesną formą. To pierwsza kolekcja nowego polskiego labelu, który naszym zdaniem ma spore szanse na sukces!

tagi: Friends with Benefits | trendy jesień zima 2011 | moda polska | kolekcja |

podobne artykuły