PL / EN
FREJA BEHA ERICHSEN W KAMPANII BALLY WIOSNA LATO 2015

FREJA BEHA ERICHSEN W KAMPANII BALLY WIOSNA LATO 2015

Freja Beha Erichsen i Clement Chabernaud w obiektywie Fabiena Barona reklamują najnowszą wiosenno- letnią kolekcję marki Bally.

Bally kontynuuje kierunek obrany już przy okazji kampanii jesień zima 2014/2015 i na nowy sezon pozostaje daleka od lifestyle'owych klimatów. Skupia się natomiast na tym, co najlepiej wyróżnia szwajcarski brand, eksponując wysoką jakość materiałów oraz najwyższej klasy rzemiosło. Zdjęcia autorstwa Fabiena Barona mają także zaprezentować nowy wymiar luksusu, który powinien być przede wszystkim o wiele bardziej użytkowy i funkcjonalny.

 

Do udziału w najnowszym projekcie zaproszono modelkę, która reklamowała do tej pory najlepszych - Freję Behę Erichsen, oraz Clementa Chabernauda, w sezonie wiosna lato 2015 również twarz Theory czy marki Filippa K. Eleganckim sylwetkom opartym na ciepłej kolorystyce i delikatnych tkaninach, towarzyszy minimalistyczna, nieco surowa sceneria. Sesję zdjęciową wykonano w industrialnych przestrzeniach na nowojorskim Bronksie. Z kolei szata graficzna kampanii wpisuje się w niezwykle popularną w tym sezonie konwencję kolażową z naciskiem na detale. Na pierwszy plan wysuwają się więc dodatki – buty, torebki i okulary.

 

Poniżej znajdziecie materiały z backstage’u powstawania kampanii, a także efekt finalny w postaci filmu wizerunkowego oraz zdjęć.

 

 

źródło: youtube.com


video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Bally | Freja Beha Erichsen | Bally wiosna lato 2015 | kampania | Clement Chabernaud | Fabien Baron |

podobne artykuły