PL / EN
FREE CHOICE. FREE LIFE! NOWA KAMPANIA MARKI BIG STAR

FREE CHOICE. FREE LIFE! NOWA KAMPANIA MARKI BIG STAR

W sezonie jesień zima 2011 Big Star kontynuuje motyw z poprzedniej kampanii – Swoboda życia i swoboda wyboru. Zobaczcie koniecznie, co marka proponuje dla wolnych duchem młodych ludzi.

Kampania Big Star na sezon jesień zima 2011 stawia na emocje i klimat. Swoboda, luz i niewymuszona radość - a to wszystko w otoczeniu przedmiotów „z duszą” znajdujących się w starej kamienicy na warszawskiej Pradze. Jest to pierwsza od wielu lat kampania marki zrealizowana w Polsce, do której zdjęcia wykonała Agata Pospieszyńska.

 

Grupa przyjaciół wie, jak dobrze wspólnie spędzać czas. Naturalni, pełni pasji i ciekawi świata. W każdej dziedzinie życia cenią wolność wyboru - także w kwestii stroju. Lubią dobrą jakość i przywiązują wagę do detali. Odnajdują to w kolekcji Big Star - jeansy we wszystkich odcieniach blue, koszule, t-shirty – propozycje współczesne i ponadczasowe.

 

Big Star apeluje do młodych: Nie przebieraj się, nie podążaj ślepo za trendami, które są wbrew Twoim gustom i potrzebom. Wybieraj swobodnie i żyj w zgodzie ze sobą, własnymi potrzebami i stylem.


Zobaczcie najnowszą kampanię marki Big Star w naszej galerii!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Big Star | trendy jesień zima 2011 | moda polska | kolekcja |

podobne artykuły