PL / EN
FLORENCE WELCH W CZERWCOWYM WYDANIU HARPER’S BAZAAR UK

FLORENCE WELCH W CZERWCOWYM WYDANIU HARPER’S BAZAAR UK

Brytyjka Florence Welch zachwyca nie tylko wokalem na scenie, ale również stylem na czerwonym dywanie. Zrozumiałe zatem jest, dlaczego to ona została gwiazdą czerwcowego numeru Harper’s Baazar UK.

W związku z 60. rocznicą koronacji królowej Elżbiety II wciąż podkreśla się wszystko, co rodem z Anglii. Dlatego niezwykle brytyjski akcent pojawił się również w najnowszym numerze Harper’s Bazaar UK - wokalistka popularnego zespołu Florence and the Machine oraz muza Karla Lagerfelda, Florence Welch.

 

Piosenkarka, która w muzyce osiągnęła już wiele ma nie tylko rozpoznawalne nazwisko, ale i niebanalny styl, który naśladuje tysiące kobiet. Brytyjska artystka na okładce pozuje w sukni Valentino Couture z sezonu wiosna lato 2012. Zdjęcia są autorstwa utalentowanej Camilli Akrans. Sesja utrzymana jest w bardzo ciepłym i delikatnym klimacie. Uchwycona została niezwykła gra świateł, a piosenkarka ubrana w zwiewne kreacje wydaje się być bardzo naturalna. W numerze znajduje się również wywiad z Florence.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Harper’s Baazar UK | Florence Welch | Florence and the Machine |

podobne artykuły