PL / EN
FESTIWAL FILMOWY - CANNES 2011 - NAJPIĘKNIEJSZE KREACJE GWIAZD

FESTIWAL FILMOWY - CANNES 2011 - NAJPIĘKNIEJSZE KREACJE GWIAZD

Festiwal Filmowy w Cannes za nami. Zobacz wielkie podsumowanie najpiękniejszych stylizacji gwiazd na czerwonym dywanie!

22. maja wielką uroczystą galą oficjalnie zakończył się 64. festiwal filmowy w Cannes. Ogromne wydarzenie było gratką nie tylko dla fanów wielkiego kina, ale również dla fanów wielkiej mody. Do Cannes zjechały bowiem gwiazdy największego formatu, które podczas premier i pozostałych uroczystości towarzyszących wydarzeniu, zaprezentowały kreacje największych domów mody. Przez ostatnie dni z uwagą śledziliśmy ich kolejne odsłony. Dziś, dzień po zakończeniu festiwalu prezentujemy wielkie podsumowanie najciekawszych stylizacji.

 

Wśród kreacji gwiazd największym powodzeniem cieszył się posągowy, hollywoodzki styl glamour, inspirowany złotym okresem amerykańskiego kina, niezaprzeczalnie dodający elegancji i seksapilu. Wiele z pań postawiło także na zawsze sprawdzony minimalizm, kładąc tym samym większy nacisk na makijaż, fryzurę czy dodatki. Wśród kolorów mogliśmy zauważyć przede wszystkim klasykę jak czerń, biel, złoto, nude czy delikatny off white, ale również mocne i nasycone kolory jak kobalt, czerwień czy limonka. Gwiazdy nas nie zwiodły, prezentowały się zjawiskowo i z wielką klasą, a nasze największe uznanie zdobyła aktorka i jurorka festiwalu, Uma Thurman. Wszystkie zaprezentowane przez nią suknie były po prostu genialne!

 

W naszej galerii przedstawiamy gwiazdy, które pojawiły się na festiwalu i ich najpiękniejsze kreacje. Zobaczcie koniecznie, co miały na sobie aktorki, piosenkarki i modelki podczas największego filmowego wydarzenia!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: gwiazdy | stylizacja | Cannes 2011 |

podobne artykuły